?
Pb 95: 6,29 zł

ON: 6,43 zł


Czynna w godzinach:
pon - sob: 6:00 ? 22:00
niedziela: 10:00 ? 18:00
tel. [87] 621 68 46 wew. 32

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Transportowe Mazury w Ełku Sp. z o.o. jest firmą przewozową. Świadczymy usługi w zakresie transportu krajowego.
Specjalizujemy się w przewozach towarów chłodzonych i mrożonych. Ponadto spółka nasza zajmuje się pośrednictwem transportowym i usługami spedycyjnymi.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Nasi kierowcy to odpowiedzialni i rzetelni fachowcy, dbają zarówno o towar jaki i o wizerunek firmy, którą reprezentują. Dla bezpieczeństwa naszych klientów przewożony przez nas towar jest ubezpieczony (OCP).

Przedsiębiorstwo Transportowe Mazury w Ełku Sp. z o.o. jest firmą przewozową świadczącą usługi w zakresie transportu krajowego. Obok szeroko rozwiniętej działalności transportowej, wykonujemy usługi związane z naprawami
i utrzymaniem sprzętu transportowego, parkingowe, mycie pojazdów i sprzedaż paliw. Posiadamy Stację Obsługi Samochodów oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Na terenie firmy działa sklep motoryzacyjny.

Przedsiębiorstwo Transportowe Mazury w Ełku Sp. z o.o. posiada uprawnienia do wytwarzania w zakresie montażu PODESTÓW RUCHOMYCH ZAŁADOWCZYCH.

Uprawnienia nadano w dniu 04.06.2003r.
Zgodnie z ustawą z dnia 21 grudnia 2000r. O dozorze technicznym (Dz.U. Nr 122 poz 1321) hydrauliczne platformy załadunkowe zostały objęte dozorem technicznym. W związku z tym każdy użytkownik jest zobowiązany do zgłaszania platformy we właściwym dla niego oddziale Urzędu Dozoru celem rejestracji oraz przeprowadzenia badania odbiorczego.

Wniosek o rejestrację powinien zawierać następujące załączniki:
- skrócony opis techniczne platformy załadunkowej,
- poświadczenie przeprowadzenia weryfikacji poprawności zainstalowania, kompletności oraz stanu technicznego podestu ruchomego załadowczego
dla urządzeń zamontowanych przed 01.05.2004r. W Polsce przez zakład nieuprawniony oraz platform będących przedmiotem importu,
- deklaracje zgodności WE – dla urządzeń zamontowanych przez zakład uprawniony po 01.05.2004r.
- protokół przeprowadzonego montażu i badania platformy załadunkowej.

Użytkownik po pozytywnym przeprowadzeniu badania odbiorczego przez inspektora UDT otrzymuje decyzję zezwalającą na eksploatację platformy. Platforma otrzymuje numer ewidencyjny, który użytkownik jest zobowiązany umieścić na podeście, a także książkę konserwacji przeznaczoną do odnotowania wykonanych przeglądów okresowych oraz napraw.

Kontakt - Samodzielny Specjalista ds. Adm.-Technicznych
tel. [87] 621 68 46 wew. 23
bezpośrednio: 605 689 290

Serwis ogumienia - sprzedaż opon

Zajmujemy się wszystkimi pracami
z zakresu wulkanizacji ogumienia letniego i zimowego.

Serwis ogumienia - sprzedaż opon
więcej »

Transport - chłodniczy, żywcowy

Dysponujemy pojazdami chłodniczymi o ładownościach:
3,5; 5; 8; 10; 11; 20T.

Transport - chłodniczy, żywcowy
więcej »

Serwis chłodniczy agregatów samochodowych

Oferujemy swoim klientom kompleksowy serwis urządzeń chłodniczych.
Serwis chłodniczy agregatów samochodowych
więcej »

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Badania techniczne, okresowe, sprawdzenie stanu technicznego pojazdu na życzenie klienta.
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
więcej »

Przedsiębiorstwo Transportowe Mazury w Ełku Sp. z o.o.
19-300 Ełk, ul. Podmiejska 3
tel. 87 621 68 46, fax 87 610 38 98